WEBSHOP VYŽADUJE COOCIES, PROSÍM ZAPNITE HO!

O nás

Služby

Referencie

Mapa stránok

Projektová kancelária bola založená v júni 2006, ako odpoveď na dopyt po projektovej kancelárii so zameraním na dopravné stavby v regióne Žitného ostrova. Od začiatku tvorilo hlavné portfólio kancelárie projektovanie, poradenstvo v oblasti dopravných stavieb s veľkým dôrazom na poskytovanie kvality a termínovej dispciplíny všetkým klientom. Ku každej zákazke pristupujeme individuálne a s dôrazom na pozdvihnutie úrovne komunikácie medzi klientom a projektantom na každej úrovni.


Projektová kancelária poskytuje služby prioritne v oblasti dopravných stavieb, ale v poslednej dobe sa snažíme rozšíriť portfólio a ponúkame aj poradenstvo a projektovanie inžinierskych konštrukcií v súčinnosti s našimi dlhodobými partnermi-projektantmi.


Od začiatku roka 2011 v spolupráci so spoločnosťou PAULOS-DLS s.r.o. ponúkame aj spracovanie individuálnych projektov rodinných domov a jednoduchých stavieb, kde kladieme hlavný dôraz na zabezpečenie dobrého pocitu z nového bývania pre našich klientov v ich vysnívanom obydlí.


Ing. Pavol Sebök


Projektová kancelária funguje na základe zákona č. 138/1992 Z.z. a je zapísaná v zozname autorizovaných stavebných inžinierov Slovenskej komory stavebných inžinierov pod číslom 4797.